Урочистий концерт з нагоди 75 річниці з Дня визволення Одеси та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

18 квітня 2019 року на сцені актового залу академії відбувся урочистий концерт з нагоди 75 річниці з Дня визволення Одеси та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ведучі концерту та художній колектив «Імідж» привітали з святом студентів, викладачів, адміністрацію коледжу та академії, висвітлили важливість та вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих.

Згадуючи ветеранів війни та сьогоднішніх воїнів, їх мужність, героїзм у роки лихоліття, пролунали пісні та пронизливі до сліз вірші у виконанні наших студентів та запрошених гостей заходу – зразково-вокальної студії «Камертон» Одеського дитячого будинку творчості «Дивосвіт».

Урочистий концерт пройшов на одному диханні та об’єднав в собі наше минуле і сьогодення, вшановуючи світлу пам’ять воїнів-визволителів.

Дякуючи всім воїнам за проявлену мужність, сподіваємося, що майбутні покоління завжди пам`ятатимуть і шануватимуть подвиг народу, який дає можливість жити та навчатись нам у мирний час.

Наступний запис Тетяна Шевченко – срібна призерка ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація»