Від якості освіти до якості життя!

УВАГА! КОНКУРС від «Scholarship в Україні»!

В межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував новий VI конкурс для здобувачів вищої освіти.
Для освітян, які навчаються у закладах вищої освіти, це вже VI конкурc, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовуємо. Призовий фонд VI конкурсу складає 63 000 грн.
Детальніше про діючий конкурс:
Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти 2-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Переможці (а їх буде троє) отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця, отримають заохочувальні грошові призи.
Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.
Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках конкурсу грантонадавачів:
· І грант - https://proflowers.ua/page/scholarship «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу»
· ІІ грант - https://avtoboom.com.ua/scholarship/ «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку»
· ІІІ грант - https://posylka.net/uk/scholarship «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів»
Готові роботи приймаються до 14 грудня.
Карантин не вплине на проведення конкурсу. Студенти обов'язково отримають свої гранти.
Гранти освітяни можуть використати насплату навчання в вашому закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.
Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, ми надаємо сертифікати учасників соціального грантового проєкту "Scholarship в Україні".
Ми маємо всі чеки виплат грантів у підтвердження правдивості проведених конкурсів.
Прес-конференцію, з приводу старту нового конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/fJ8WDbUG_rY
Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.
УВАГА! КОНКУРС від «Scholarship в Україні»!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: