В Академії пройшло святкування Міжнародного дня студента

19 листопада 2019 року відбулося святкування Міжнародного дня студента. Для студентів програма свята була особлива, незабутня та насичена.

В Академії пройшло святкування Міжнародного дня студента В Академії пройшло святкування Міжнародного дня студента В Академії пройшло святкування Міжнародного дня студента

З самого ранку в академії розпочалося святкування зі студентського флешмобу та благодійного студентського ярмарку під назвою «Академічна родина». Тема святкування -  День студента в різних країнах світу. Цією акцією наші студенти намагались показати, що їх всіх поєднала єдина студентська країна Одеська державна академія технічного регулювання та якості, а всі наші студенти — це дружня студентська академічна родина! Студентські групи разом з кураторами активно долучилися до проведення заходу. Власноруч виготовлені студентами тістечка, печиво, напої різних країн та народів приємно здивували викладачів та гостей свята. В результаті проведення благодійної акції студентами було зібрано суму коштів, які будуть передані членами студентського самоврядування на лікування нашій студентці Тарковій Владиславі (діагноз: цукровий діабет, тип 1, важка форма). Усі учасники заходу: від студентів до адміністрації навчального закладу отримали незабутні враження та здійснили свій вклад у допомозі на лікування нашій студентці.

Після завершення ярмарку на всіх присутніх чекав святковий концерт в актовій залі академії. Розпочалося свято словами вітання від голови профспілки Л.Гальчинської та голови студентського самоврядування А.Дмитрієвої, які привітали студентів із святом, побажали успіхів у навчанні, яскравих моментів у студентському житті, а також нагородили найкращих з них грамотами. Також на честь свята пройшло нагородження студентів цінними призами та грамотами, які здобули призові місця в конкурсі «Найкраща кімната гуртожитку 2019».

Ведучими свята стали студент академії першого курсу Віталій Гук та голова ВОСС академії Анастасія Дмитрієва. Концерт запам’ятався цікавими номерами, співами, танцями, відео та презентаціями підготовленими талановитими студентами та клубом художньої самодіяльності «Імідж» ОДАТРЯ. Студенти із Туркменістану, які навчаються в нашій академії виступили із запальним народним танцем та піснею, всі глядачі були в захваті від їх запалу. Заряд енергії подарував театральний номер студентів академії, які здійснили подорож святкування дня студента у різних країнах світу. Всі глядачі в залі поринули на декілька хвилин в Африку, Іспанію та Китай, після чого залишились з незабутніми емоціями.

Зал був у піднесеному настрої, через атмосферу, що панувала на сцені. Ще раз всі впевнились, що студентство – найталановитіша, найвеселіша і найенергійніша частина нашої молоді.

Крім побажань, грамот, студенти, які активно прийняли участь у підготовці концерту, отримали від профспілки академії солодкі подарунки.

Попередній запис IХ Міжнародна науково-практична конференція «ТЕХНІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ, МЕТРОЛОГІЯ, ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»