В академії обрано керівництво органів студентського самоврядування

2 листопада 2016 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулася важлива подія в житті студентства – звітно-виборча конференція Студентської ради.

У конференції взяли участь студенти-делегати від усіх спеціальностей, актив Студентської ради.

Кожен із кандидатів презентував свою передвиборчу програму, і всі бажаючі могли особисто поставити їм свої запитання.

За участю представників студентської спільноти академії було проведено таємне голосування, за результатами якого обрано голову Студентської ради – Івченко Анастасію Олександрівну, студентку 3 курсу факультету Метрології та технічного регулювання, яка набрала більшість голосів делегатів конференції.

Окрім Івченко А.О. на цю посаду висунули свої кандидатури ще два претенденти — студенти 3 курсу Попозогло Сергій та Чебан Олександр.

Щиро вітаємо Анастасію Івченко, нового лідера студентського самоврядування ОДАТРЯ та новий склад комітету Студентської ради з обранням! Бажаємо успішної командної роботи, завзяття та ентузіазму, мудрості, творчого натхнення у роботі, гідно представляти інтереси студентів коледжу та академії.

Довідка. Студентське самоврядування є невід’ємною частиною управлінської діяльності академії. Зокрема органи студентського самоврядування академії сприяють вихованню духовних цінностей, громадянської свідомості та моралі у студентів, які навчаються академії та коледжі ОДАТРЯ, забезпечують захист їх прав та інтересів; беруть участь в управлінні, в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, науково-дослідної та навчально-виховної роботи, у забезпеченні та контролі якості освітнього процесу тощо.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Зустріч студентів коледжу зі старшим інспектором відділу Головного Управління Національної поліції Одеської області
Наступний запис Вітаємо студентів академії з призначенням іменних стипендій Президента України та Верховної Ради України