В академії проведено лекцію «Заліковка без грошей!»

22 листопада 2017 року до студентів Одеської державної академії технічного регулювання та якості завітав провідний спеціаліст Головного територіального управління юстиції в Одеській області Ярослав Домбровський з метою реалізації загальнонаціонального просвітницького діючого проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Він провів для студентів цікаву лекцію на тему: «Заліковка без грошей!», з метою донесення до студентів інформації щодо сутності корупції та права на освіту без корупції, способів запобігання та протидії корупційним правопорушенням у вищих навчальних закладах, шляхів захисту та відновлення порушених прав.

Протягом лекції студенти приймали активну участь у обговоренні актуальних питань, отримали цікаву інформацію та буклети, що були розроблені в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Роздрукувати
Попередній запис Святкування Міжнародного дня студента в ОДАТРЯ
Наступний запис Екскурсія на ПАТ «Одескабель»