В академії пройшов захист дисертації

28 квітня 2015 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості пройшов захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

28 квітня 2015 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості пройшов захист кандидатської дисертації викладача-асистента кафедри якості та безпеки життя людини Хаейн Тамари Михайлівни, на тему «Методика і засіб метрологічної атестації координатно-вимірювальних машин», науковий керівник – д.т.н., професор, завідувач кафедри інформаційних технологій Національного авіаційного університету Квасніков Володимир Павлович.

Адміністрація академії щиро вітає Хаейн Тамару Михайлівну з успішним захистом кандидатської дисертації та бажає подальших успіхів в науковій діяльності.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Студент ОДАТРЯ зайняв II місце у змаганнях зі стрільби
Наступний запис В академії відбулася науково-практична студентська конференція на тему: «Нанометрологія та прецизійні вимірювання»