В академії відбулася науково-практична студентська конференція на тему: «Нанометрологія та прецизійні вимірювання»

Відбулася щорічна науково-практична студентська конференція за темою: «Нанометрологія та прецизагруженное (6)зійні вимірювання» та виставка технічної творчості студентів та новітньої технічної літератури, яку організувала комісія спеціальних дисциплін коледжу спеціальності «Радіотехнічні вимірювання»

В конференції брали участь студенти і викладачі академії та коледжу. Найбільший інтерес викликали доповіді студентів на теми: «Вимірювання при поверхневому ковзанні і зношуванні (трибологічні випробування», «Прецизійні методи оптичної діагностики», «Посилення сигналу лазерного випромінювання», «Графенові мембрани для прецизійних вимірювань».

Із заключним словом виступив проректор з наукової роботи, який відмітив актуальність розглянутих проблем та висловив подяку за виконану роботу.

Активні учасники конференції були нагороджені цінними подарунками.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис В академії пройшов захист дисертації
Наступний запис Третя студентська науково – практична конференція «Енергозбереження в побуті»