В академії відбулася студентська конференція присвячена Всесвітньому дню захисту прав споживачів

12 березня в академії відбулася студентська конференція присвячена Всесвітньому дню захисту прав споживачів, який в усьому світі відмічається щорічно 15 березня, починаючи з 1983 року.

В конференції прийняли участь студенти академії та коледжу. Найбільший інтерес визвали доповіді студентів на теми: «Еволюція становлення системи захисту прав споживачів», «Керівні принципи ООН на захист прав споживачів», «Правова гарантія забезпечення належної якості товару» та «Відповідальність за порушення законодавства про захист прав споживачів в Україні».

На конференції було зачитано та підтримано звернення Голови Правління Союзу споживачів України, Голови Наглядової ради ОДАТРЯ Леоніда Семеновича Школьника з 15 березня – Всесвітнім днем прав споживачів.

Попередній запис В Києві пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Зовнішня політика Туркменістану як фактор безпеки та стабільності в світі»
Наступний запис Сергій Квіт: Реформи в освіті направлені на дерегуляцію та децентралізацію