В академії відбулася студентська конференція присвячена Всесвітньому дню захисту прав споживачів

15 березня 2017 року в академії відбулася студентська конференція , яка була присвячена Всесвітньому дню захисту прав споживачів. Цей день в усьому світі відмічають щорічно 15 березня, починаючи з 1983 року.

В конференції брали участь близько 100 студентів коледжу та академії.
На засіданні було представлено 4 доповіді з тем: «Історія виникнення руху з захисту прав споживачів», «Правова гарантія захисту прав споживачів», «Рух з захисту прав споживачів», «Захист прав це наша з вами справа». Доповіді були підготовлені студентами 3-х і 4-х курсів під керівництвом викладачів. Були також підготовлені та представлені плакати присвячені цієї даті.

Попередній запис Викладачі коледжу прийняли участь у педагогічному семінарі «Інноваційна діяльність викладача – ознака сучасної освіти»