В академії відбувся випуск студентів

4 липня 2018 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбувся урочистий випуск студентів, які здобули освітньо-професійні рівні «молодший спеціаліст» та «бакалавр».

За традицією з вітальним словом до гостей та життєвою настановою до випускників звернувся ректор академії  Коломієць Л.В., для якого цей випуск є ювілейним — п’ятнадцятим. Ректор побажав випускникам не зупинятися на досягнутому, а продовжити навчання на нових освітньо-кваліфікаційних рівнях, йти до нових наукових висот. З привітаннями також виступили директор коледжу Радулова І.К. та голова профспілкової організації Гальчинська Л.М.

Під час урочистої церемонії відбулося нагородження грамотами випускників-відмінників навчання, переможців та активних учасників наукових конкурсів, активістів культурно-просвітницьких заходів, спортивних змагань, які постійно зміцнювали авторитет і надбання нашої академії.

Завершився випуск-2018 святковою концертною програмою, врученням з подякою квітів викладачам.

Роздрукувати
Попередній запис Святкування Всесвітнього Дня здоров’я
Наступний запис В Одесі пройшов Міжнародний форум з питань технічного регулювання