В академії відбувся випуск студентів

7 липня 2015 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбувся урочистий випуск студентів, які здобули освітньо-професійний рівень «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст» та «магістр», а також перший випуск групи бакалаврів-іноземців з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

За традицією з вітальним словом до гостей та життєвою настановою до випускників звернувся ректор академії  Коломієць Л.В., який підкреслив, що сьогодні нашій країні як ніколи  потрібні високопрофесійні спеціалісти у сфері технічного регулювання та споживчої політики, від яких чекають самовідданості, ініціативи, креативних підходів, відповідальності та патріотизму, що сприятимуть ефективному та якісному життю. «Молодим, амбітним і свідомим випускникам академії належить розбудовувати демократичну державу, творити якісне буття. Тому від тих знань, від тієї наполегливості, із якою молодь вивчила ази професії, залежить майбутнє нашої держави», — наголосив керівник навчального закладу.

Під час урочистої церемонії відбулося нагородження випускників-переможців та активних учасників наукових конкурсів, відмінників навчання, активістів культурно-просвітницьких заходів, спортивних змагань, які постійно зміцнювали авторитет і надбання нашого вишу.

Від імені випускників виступив голова студентського самоврядування академії К. Шамал, який подякував керівництву і науково-педагогічному складу за вагомий внесок у їх професійне становлення, наголосивши, що кожен із випускників радий за свій свідомий вибір навчального закладу, адже «бути випускником Одеської державної академії технічного регулювання та якості – це гордість».

Наступний запис Одесские «Чайки» установлены в киевском парке Пушкина