В Києві пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Зовнішня політика Туркменістану як фактор безпеки та стабільності в світі»

Посольство Туркменістану в Україні сумісно із Дипломатичною академією України при Міністерстві зовнішніх справ України провело міжнародну науково-практичну конференцію «Зовнішня політика Туркменістану як фактор безпеки та стабільності в світі», яка присвячена Року нейтралітету і миру та 20-річчю нейтралітету Туркменістану.

У представницькому форумі, який пройшов в конференц-залі Дипломатичної академії України, прийняли участь керівники українського зовнішнє політичного відомства, спеціалісти у сфері міжнародного права із України та Туркменістану, голови іноземних дипломатичних місій, акредитованих в Києві.

В дискусіях про туркменський нейтралітет прийняли також участь представники Верховzustric_turkmenistanної Ради, міністерств та відомств України, політологи та науковці, ректори, професора та студенти вищих навчальних закладів України.

В ході роботи міжнародної конференції відбувся плідний обмін думками про роль та важливість політики туркменського нейтралітету для регіону Центральної Азії і в постановці конструктивних підходів до розвитку міжнародного співробітництва. Всі учасники дискусій зійшлись на думці, що миролюбна зовнішня політика Туркменістану є ефективним механізмом вирішення актуальних проблем регіональних і міжнародних відносин, забезпечує широку підтримку міжнародним ініціативам, які запропоновані президентом Туркменістану Гурбангули Бердимухамедовим.

На конференції з презентацією про підготовку фахівців для сфери технічного регулювання Туркменістану виступив ректор Одеської державної академії технічного регулювання та якості Леонід Коломієць. Доповідь ректора визвала жвавий інтерес серед голів іноземних дипломатичних місій, багато із яких пам’ятають розгорнуту по всій території колишнього СРСР структуру філій Одеського технікуму вимірювань. В конференції також прийняв участь заступник директора коледжу академії Бердиєв Берди Чариєвич.

Попередній запис Привітання Голови Правління Союзу споживачів України Леоніда Школьника з 15 березня — Всесвітнім днем прав споживачів
Наступний запис В академії відбулася студентська конференція присвячена Всесвітньому дню захисту прав споживачів