В коледжі ОДАТРЯ пройшла гра-квест «Світ науки навколо нас»

26 вересня 2019 року комісією фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін коледжу ОДАТРЯ було організовано та проведено гру-квест «Світ науки навколо нас». У квесті прийняли участь студенти першого курсу коледжу.

Цей захід мав на меті підвищити творчу активність, розширити світогляд та розвити пізнавальну здібність студентів. За результатами гри-квесту студентами були підготовлені та презентовані цікаві доповіді та презентації. Обговорення представлених в них фактів відбулося у в пізнавально-дружній атмосфері.

Організатори гри-квесту – викладачі коледжу ОДАТРЯ Мисліна І.Ю., Бондаренко Т.В., Галаневич О.М., Сандалова А.О., Добряк Л.О., Пелимська В.П.