В коледжі ОДАТРЯ пройшла гра-квест «Загрози та небезпеки навколо нас»

7 жовтня 2020 року комісією фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін коледжу ОДАТРЯ було організовано та проведено гру — квест «Загрози та небезпеки навколо нас». У квесті прийняли участь студенти першого курсу.
Основна мета заходу – формування навичок безпечної поведінки в суспільному житті, збереження життя учасників освітньо-виховного процесу. Захід проводився в формі квесту — вікторин та творчого конкурсу малюнків.
Такі щорічні заходи формують позитивне ставлення молоді до правил безпеки, підвищують творчу активність, розширюють світогляд та розвивають пізнавальну здібність студентів у складних ситуаціях. За результатами гри-квесту студенти підготовили цікаві презентації. Обговорення представлених в них фактів відбулося у в пізнавально-дружній атмосфері.