В коледжі ОДАТРЯ відбулася зустріч з працівниками правоохоронних органів

9 жовтня 2019 року була організована та проведена зустріч з інспекторами  ювенальної превенції Портофранківського відділення поліції старшим лейтенантом Аліною Андріївною Стояновою та старшим лейтенантом Юлією Дмитрівною Колодєєвою. У бесіді прийняли участь студенти першого курсу коледжу.

В коледжі ОДАТРЯ відбулася зустріч з працівниками правоохоронних органів В коледжі ОДАТРЯ відбулася зустріч з працівниками правоохоронних органів

Цей захід мав на меті підвищення грамотності студентів в сфері правознавства і став важливим компонентом виховної роботи комісії фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. В ході бесіди серед інших питань обговорювалися проблеми булінгу серед підлітків. Зустріч студентів з працівниками правоохоронних органів пройшла в атмосфері взаємної зацікавленості та доброзичливості.

Організатор заходу – педагог-психолог О.В. Кучеренко.

Наступний запис 23-й Міжнародний симпозіум ІМЕКО ТК 4