В коледжі ОДАТРЯ відбулася конференція присвячена 100-річчю Української Народної Республіки

14 березня в коледжі академії відбулася Обласна конференція викладачів історії та соціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Одеської області присвячена 100-річчю УНР «Українська нація у боротьбі за збереження ідентичності і відродження державності (1917 – 1921 рр.).

З доповідями, які базуються на власних наукових доробках виступили декілька викладачів, зокрема, В.В. Хмарська, С.Д. Василашко, А.І. Коріневська., Ж.М. Сердюк, Т.П. Шестопал, О.Г. Кожина та інші. Особливу зацікавленість аудиторії викликали доповіді кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України ОНУ імені І.І. Мечникова Е.П. Петровського, який розповів про сучасні тенденції у науковому дослідженні визвольних змагань українського народу 1917 – 1921 років і співробітника Державного архіву Одеської області С.М. Герасімової, що окреслила коло документів Української революції, які зберігаються в архіві.

Загалом робота конференції проходила за такими напрямками:

• Лідери українського визвольного руху

• Філософська парадигма українського визвольного руху

• Регіональний вимір боротьби за відродження державності

• Міжнародний аспект боротьби за відродження державності

• Процес розбудови інститутів державності

• Українська діаспора у боротьбі за незалежність України.

Модераторами конференції виступили Н.О. Пугачова – голова обласної методичної комісії викладачів історії ВНЗ І-ІІ р. а. Одеської області, викладач історії Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича та В.О. Мирошниченко – голова обласної методичної комісії викладачів соціальних дисциплін ВНЗ І-ІІ р. а. Одеської області, викладач суспільних дисциплін Одеського Технічного коледжу ОНАХТ. Учасники конференції тепло привітали Н.О. Пугачову з отриманням високої державної нагороди «Відмінник освіти».

Значний внесок в організацію конференції зробили адміністрація коледжу, а також викладачі комісії фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Н.П. Богун і О.О. Туркова.

Роздрукувати
Наступний запис Представник академії прийняв участь в тренінгу Міжнародного енергетичного агентства