В коледжі Одеської державної академії технічного регулювання та якості проходили змагання з баскетболу

7 листопада 2019 року в коледжі Одеської державної академії технічного регулювання та якості проходили змагання з баскетболу 3×3 серед дівчат, в рамках ХХV Обласних спортивних ігор серед навчальних закладів вищої освіти І – ІІ рівнів акредитації м. Одеси 2019 – 2020 навчального року.

В змаганнях прийняли участь вісім команд.

За підсумками змагань команди зайняли такі місця:

І місце – Одеський коледж комп’ютерних технологій

ІІ місце – Коледж Одеської державної академії технічного регулювання та якості

ІІІ місце – Одеське педагогічне училище – 1

ІV місце – Одеське обласне базове медичне училище – 2

V місце – Одеський коледж економіки, права та готельно – ресторанного бізнесу

VІ місце – Одеське обласне базове медичне училище – 1

VІІ місце – Одеське педагогічне училище – 2

VІІІ місце – Одеський коледж транспортних технологій

ВІТАЄМО ВІЦЕ – ЧЕМПІОНІВ КОМАНДУ КОЛЕДЖУ ОДЕСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АКАДЕМІЇ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЯКОСТІ, ТА БАЖАЄМО УСПІХІВ В ПОДАЛЬШОМУ!!!