07 листопада 2019 року відбулася зустріч студентів ІІ курсу коледжу ОДАТРЯ з лектором громадської організації «Нарконон-Одеса» Георгієм В’ячеславовичем Маліцьким. В коледжі відбувся виховний захід щодо профілактики вживання наркотичних речовин

В ході зустрічі була прочитана лекція «Вся правда про наркотики», студенти отримали знання про шкідливість тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних засобів. Детально обговорювалися небезпечність вживання наркотичних речовин, їх дія на організм людини, неприпустимість навіть одноразового їх застосування.

Бесіда стала ще одним кроком впровадження здорового способу життя серед студентської молоді.

Виховний захід був організований заступником директора коледжу ОДАТРЯ  Т.І. Ганєвою та педагогом-психологом О.В. Кучеренко.