В МОН Україні триває звітування вишів з наукової та науково-технічної діяльності

Згідно Графіку звітування та презентації вищих навчальних закладів та наукових установ щодо наукової та науково-технічної діяльності за 2014 рік.

18 березня 2015 року свої звіти представили Запорізький національний технічний університет, Кіровоградський національний технічний університет, Луцький національний технічний університет, Одеська державна академія технічного регулювання та якості, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Українська академія друкарства та Харківський національний університет радіоелектроніки.
Презентацію Одеської державної академії технічного регулювання та якості представив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор технічних наук, с.н.с. Братченко Г.Д.
В ході звітувань заступник Міністра освіти і науки України Стріха М. В. звернув увагу на важливість виходу науковців України на міжнародний рівень. Цьому сприяє приєднання України до програми грантової підтримки наукових досліджень «Горизонт 2020». В той же час важливо, щоб публікації науковців України висвітлювались у виданнях, які входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.

Попередній запис Проведення повірки двох апаратів гемодіалізу типу 4008S за новою вдосконаленою методикою
Наступний запис Інтелектуальна гра ЩО? ДЕ? КОЛИ?