В ОДАТРЯ було проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки

20 листопада відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки академії та коледжу Одеської державної академії технічного регулювання якості, участь у якому взяли фахівці ДСНС.

Під час проведення тренування було перевірено реальну готовність формувань цивільного захисту, добровільної пожежної дружини, персоналу та студентів до дій в умовах надзвичайних ситуацій. За легендою , під час лекції у аудиторії на п’ятому поверсі, стався вибух невідомого пристрою з послідуючим горінням.

Відпрацьовувались навички працівників з організації гасіння пожежі, евакуації співробітників та студентів із будівлі, гасіння умовної пожежі та  надання першої допомоги постраждалим.

Була оцінена якість оповіщення про загрозу виникнення НС, дії керівного складу, формувань ЦЗ, добровільної пожежної дружини при отримані сигналу про надзвичайну ситуацію, швидкість та якість проведення евакуації працівників і студентів академії та коледжу з приміщень в разі виникнення пожежі.

На завершення заходу, рятувальники провели майстер-клас щодо дій при виникненні пожежі, роз`яснили правила користування вогнегасниками та порядок виклику оперативних пожежно-рятувальних підрозділів.

Кожен охочий мав змогу особисто спробувати як працює порошковий вогнегасник.

Наступний запис IХ Міжнародна науково-практична конференція «ТЕХНІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ, МЕТРОЛОГІЯ, ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ»