В ОДАТРЯ відбулася дев’ята Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів

17-18 травня в Одеській державній академії технічного регулювання та якості пройшла вже традиційна Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів “Технічне регулювання, метрологія та якість: виклики сучасності”

У роботі конференції взяли участь 70 молодих учених і студентів з чотирнадцяти вищих навчальних закладів та наукових організацій України. На пленарному засіданні, яке відбулося 17 травня з доповідями виступили аспірант та викладач ОДАТРЯ Смаглюк Геннадій, студентка ОДАУ Сафонова Єлизавета та студентка ОДАТРЯ Чернецька Катерина. Всі доповіді викликали великий інтерес у присутніх та жваве обговорення.

Подальша робота конференції продовжилась у п’яти секціях, де було представлено 60 доповідей. Також в рамках конференції відбулася виставка науково-технічної творчості. В експозиції були представлені результати роботи студентів ОДАТРЯ та їх  наукових керівників.

Наступний запис Перемога студентів Одеської державної академії технічного регулювання та якості у Всеукраїнській студентській олімпіаді з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»