В ОДАТРЯ відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція

11-12 жовтня на базі Одеської державної академії технічного регулювання та якості відбулась VIII Міжнародна науково-практична конференція «ТЕХНІЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ, МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР». Конференція була присвячена пам’яті Лебедєва Анатолія Олексійовича (01.02.1931 — 28.03.2012), ученого-механіка, доктора технічних наук, професора, академіка НАН України, лауреата Державної премії СРСР у галузі науки і техніки, лауреата Державної премії України у галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки України, Почесного доктора НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

В конференції взяли участь 100 представників 27 вищих навчальних закладів та підприємств України, Хорватії та Польщі. Серед них 15 докторів наук та 37 кандидатів наук.

На пленарному засіданні представлено чотири доповіді, які викликали значний інтерес учасників конференції. На секційних засіданнях заслухані й обговорені 42 наукові доповіді в галузі метрології, технічного регулювання, менеджменту якості, інформаційних технологій, військової техніки та економіки. За результатами роботи конференції надані пропозиції щодо подальшого втілення отриманих наукових результатів в практичних розробках та більш розгорнутого їх висвітлення в наукових статтях у фахових виданнях в Україні та за її межами.

Роздрукувати
Попередній запис Заняття з цивільного захисту
Наступний запис Студенти завітали до Одеської ОУНБ ім. М. Грушевського