В ОДАТРЯ відбулися збори студентів, що проживають у гуртожитку

Згідно плану виховної роботи 19 вересня 2017 року у актовій залі ОДАТРЯ відбулися загальні збори студентів-мешканців гуртожитку для вирішення актуальних питань студентського життя. На зборах були присутні начальник відділу з виховної роботи Сеніва І.С., заступник директора коледжу з виховної роботи Бердиєв Б.Ч., вихователь Пшенічнюк С.І...
Під час зборів були розглянуті такі важливі питання як:
— дотримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку;
— техніка безпеки у гуртожитку;
— підвищення ефективності співпраці студентської ради гуртожитку та адміністрації;
— організації цікавого і змістовного дозвілля.

До присутніх звернувся заступник директора коледжу з виховної роботи Бердиєв Б.Ч. Він наголосив на тому, що кожен студент, який вселяється в гуртожиток зобов'язаний беззаперечно виконувати правила внутрішнього розпорядку гуртожитку. Нагадав про заборону вживання спиртних напоїв та тютюнопаління в гуртожитку, що зазвичай супроводжується пропусками навчальних занять без причин, та створює небезпеку для інших проживаючих. Також зауважив, що найважливішим фактором в студентському гуртожитку є створення сприятливої ​​психологічної атмосфери.

У зверненні до студентів вихователя гуртожитку Пшенічнюк С.І. йшлося і про необхідність щоденного чергування в гуртожитку, а також вона дала ряд цінних порад студентам щодо організації побуту.

Начальник відділу з виховної роботи Сеніва І.С. закликала студентів підтримувати чистоту і порядок в студентських кімнатах та приміщеннях гуртожитку, а для підвищення стимулу студентів розповіла, що за планом буде проведено огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку.

Під час зборів студенти приймали активну участь у дискусії та ставили досить правильні запитання. Вони показали небайдужість та активну громадську позицію студентів.

Попередній запис Підписано договір про співпрацю між ОДАТРЯ та Технічним університетом Ясс ім. Георга Асачі (Румунія)
Наступний запис Студентська конференція на тему: «Відкрий Європу»