Від якості освіти до якості життя!

В Одесі пройшов Міжнародний форум з питань технічного регулювання

В Одесі 12 – 13 липня пройшов Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації».

Головна мета заходу — посилення експортної спроможності української продукції та забезпечення сталого розвитку економіки завдяки впровадженню в Україні вимог міжнародного рівня, підвищення обізнаності українських фахівців і виробників щодо ролі стандартів та технічних регламентів.

Форум проводився за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Захід зібрав понад 300 учасників — представників країн — торгівельних партнерів України, міжнародних та європейських організацій (ООН, ОБСЄ, тощо), представників Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, Одеської обласної державної адміністрації та обласної ради, міста, директорів всіх регіональних центрів стандартизації України, керівників провідних підприємств регіону, державних підприємств, установ, організацій, бізнес-структур, асоціацій тощо.

На форумі була представлена виставка товарів, робіт, послуг ведучих підприємств України і Одеської області.

Відкрив форум перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. Формування стандартів і технічне регулювання регламентів забезпечує відкриття нових ринків для нашої продукції, причому конкурентоспроможних товарів, з додатковим ланцюгом вартості, наголосив перший віце-прем’єр. «Я переконаний, що сьогоднішній форум з технічного регулювання сприятиме виконанню завдань, що випливають з економічної стратегії уряду України на 2018-21 роки щодо можливостей розвитку бізнесу, формування нових акцентів інвестиційної та інноваційної політики», — сказав він.

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов акцентував, що «значення бізнес-форуму важко переоцінити, оскільки саме гармонізація технічних регламентів і стандартів у взаємодії з експертами Євросоюзу дасть новий імпульс для розвитку вітчизняної економіки, в тому числі для підприємств Одещини, що переходять на випуск продукції за стандартами ЄС, яку експортують на світовий ринок. І плідна дискусія на форумі сприятиме розробкам і схваленню актуальних законодавчих актів».

«Переконаний, що сьогоднішній форум підвищить рівень обізнаності регіональних виробників, допоможе підприємствам вирішити нагальні питання для забезпечення високої ефективності сучасного бізнесу і доступу до міжнародних ринків», — прокоментував голова обласної ради Анатолій Урбанський.

На запрошення організаторів форуму на ньому була присутня делегація Одеської державної академії технічного регулювання та якості на чолі з ректором Леонідом Коломійцем. Академія, яка є базовим закладом вищої освіти саме в сфері технічного регулювання та якості, протягом 73-х років готує фахівців з метрології, стандартизації, оцінки відповідності та якості для вітчизняної й зарубіжної промисловості. Провідні викладачі академії взяли участь в трьох панельних дискусіях за напрямками: «Стандарти для конкурентоспроможності та сталого розвитку», «Метрологія для розвитку технологій», «Механізм подолання технічних бар'єрів в торгівлі».

Прес – служба ОДАТРЯ

https://zachem.com.ua/uploads/posts/2018-07/1531395833_dsc_7775.jpg

В Одесі розпочав роботу Міжнародний форум з питань технічного регулювання

Версія для друку
Попередній запис В академії відбувся випуск студентів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: