В рамках Тижня безпеки дорожнього руху була проведена виховна година

З 9 по 15 листопада в академії проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

12 листопада викладач Новак Г.О. організувала та провела виховну годину на тему: «Проблема травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки», яка присвячена Міжнародному дню пам'яті жертв ДТП». На виховному заході були присутні студенти першого курсу, викладачі та адміністрація.

Викладач Новак Г.О. виступила з доповіддю про сучасний стан травматизму та смертності в результаті дорожньо-транспортних пригод, а також довела до відома присутніх інформацію про 10 стратегій по забезпеченню безпеки на дорогах. Доповідь супроводжувалась електронною слайд-презентацією та відеоматеріалами про правила поведінки пішоходів на дорозі, а також про збільшення смертельних випадків на залізній дорозі. Для проведення виховних годин кураторам груп була передана кураторам пам'ятка щодо дотримання громадянами Правил безпеки на залізничному транспорті.

Студенти 3-го та 4-го курсів, які вивчають дисципліну «Безпека руху», у рамках Тижня безпеки організували виставку інформаційних плакатів, яка відбулася у фойе академії.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Студенти академії – лауреати конкурсу-фестивалю «Одеська хвиля 2015»
Наступний запис Студентська благодійна акція