ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ АКАДЕМІЇ

29 вересня 2017 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулося засідання Конференції трудового колективу академії за участю членів Наглядової ради ОДАТРЯ.

Голова Конференції, проректор з навчально-виховної роботи Дяченко Олександр Феодосійович довів до присутніх інформацію, що відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» від 01 липня 2014 року № 1556-УІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 № 726 "Деякі питання реалізації статті 42 Закону України «Про вищу освіту», Міністерством освіти і науки України від 20.09.2017 № 532-к «Про оголошення конкурсів на заміщення посади керівників вищих навчальних закладів» оголошено конкурс на заміщення посади ректора Одеської державної академії технічного регулювання та якості. В газеті «Освіта України» від 25.09.2017 № 37 вийшла публікація про проведення конкурсу, на підставі по академії виданий наказ від 25.09.2017 № 59 «Про організацію виборів ректора Одеської державної академії технічного регулювання та якості».

Члени Конференції трудового колективу академії одноголосно висунули доктора технічних наук, професора, заслуженого працівника сфери послуг України Коломійця Леоніда Володимировича кандидатом на посаду ректора ОДАТРЯ на наступний термін.

Виступаючі на Конференції співробітники академії відмічали, що високий професіоналізм, працелюбність та енергія ректора надихає працівників та студентів на досягнення поставленої мети – підготовку високого рівня фахівців, визнання академії не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні. Коломієць Леонід Володимирович є прикладом керівника, який вміє виділити найважливіші напрями розвитку Академії. Його кандидатура є найкращою на посаду ректора

Прес-служба ОДАТРЯ

Роздрукувати