Відбулася виставка виробів з квітів

24 жовтня в холі академії відбулася традиційна виставка виробів з квітів та підручних матеріалів, яку провела Циклова комісія спеціальних дисциплін спеціальностей «Механічні вимірювання», «Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» та загально-технічних дисциплін.

Як відомо, з давніх часів квіти мали містичне значення, із них плели вінки-обереги, у які впліталося до 12 квіток. Для дівчини вінок був символом дівочої честі, захищав від «лихого ока» і «нечистої сили». Вінок плели з живих квітів: волошок, маків, чорнобривців, ромашок, мальви та інших.

В нашій країні квіти завжди займали одне з найважливіших місць при святкування будь-яких подій. Зображення квітів вишивали, виконували в мережеві, малювали, вирізали в камені, відливали в чавуні і бронзі. Будь-яка композиція несе конкретне посилання. Вона не тільки прикрасить інтер’єр, але і дасть можливість самореалізації та самовираження.

На виставці були представлені картини з бісеру, ляльки ручної роботи, різні вироби з квітів, листя, гілок та інших матеріалів, які виконали студенти та викладачі коледжу. За допомогою композицій студенти та викладачі висловили свої почуття та емоції.

Виставка викликала великий інтерес у всіх відвідувачів.

Прес-служба ОДАТРЯ

Роздрукувати