Відбулися спортивні змагання на Кубок Посла Туркменістану в Україні

20 квітня 2016 року в спортивному залі Одеської державної академії технічного регулювання та якості відбулися спортивні змагання на Кубок Посла Туркменістану Нурберди Аманмурадова.

У спортивних змаганнях туркменських студентів з волейболу та армрестлінгу взяли участь команди Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Ушинського, Одеської академії технічного регулювання та якості, Одеської національної академії харчових технологій, Одеської державної академії будівництва та архітектури.

В привітанні ректор академії Коломієць Л.В. та заступник директра коледжу з виховної роботи Бердиєва Б.Ч. побажали учасникам змагань успішних і радісних моментів в змаганнях, введення в повсякдення здоровий спосіб життя.

В змаганнях з волейболу перемогла команда Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, якій було вручено перехідний кубок.

Одноосібним переможцем у змаганнях з армрестлінгу став студент 4-го курсу Одеської академії технічного регулювання та якості Джумагелдіев Бегенч, який отримав пам'ятний знак.

Змагання пройшли в дружній обстановці, учасники змагань висловили надію на проведення подібних змагань і подякували господарям за гостинність.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Студентська конференція на тему «Бездротова технологія вимірювальних систем»
Наступний запис Студент академії – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Радіотехніка»