Відбулося чергове засідання бізнес клубу

Відбулося друге засідання бізнес клубу на тему: «Від бізнес-ідеї до бізнес-проекту», яку проводила зі студентами 4 курсу викладач комісії фундаментальних, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін коледжу Гальчинська Л.М.

Метою проведення засідання клубу стало ознайомлення студентів з бізнесовою діяльністю, формування навичок підприємницького мислення, озброєння студентів знаннями, необхідними для організації власної справи.

В рамках засідання бізнес клубу виступили студенти Грицанова В., Мордванюк В., Слободянюк А., Плотна Т., які висвітили слухачам свої цікаві бізнес-ідеї: «Кавовий день», «Розумний споживач», «Екомобіль майбутнього», «Піццемат».

Доповіді студентів супроводжувались демонстрацією слайдів та презентації з обраних тем. Студенти, які приймали активну участь в організації та проведенні конференції були нагороджені дипломами.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Вітаємо молодь ОДАТРЯ з Днем студента!
Наступний запис Студенти академії – учасники конкурсу-фестивалю «Одеська хвиля 2016»