Відбувся всеукраїнський семінар «Менеджмент інтелектуальної власності ВНЗ»

25 квітня у Міністерстві освіти і науки Україні відбувся всеукраїнський семінар «Менеджмент інтелектуальної власності ВНЗ».

Це перший семінар циклу заходів, які проводить УкрІНТЕІ за підтримки МОН України для фахівців підрозділів вищих навчальних закладів України з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та інноваційної діяльності.
Предметом семінару були актуальні питання набуття, управління, розпоряджанні та захисту прав інтелектуальної власності в ВНЗ. Окрему увагу було приділено перспективним напрямам взаємодії УкрІНТЕІ з вищими навчальними закладами та науковими установами України у сфері інвестиційного консалтингу, набуття й розпорядження правами на об’єкти інтелектуальної власності, трансферу технологій, інформаційної та науково-технічної діяльності.
У роботі семінару взяли участь Заступник Міністра освіти і науки України Стріха М.В., представники Департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН України, провідні фахівці Державної системи правової охорони інтелектуальної власності та працівники УкрІНТЕІ.
На семінарі були присутні близько 140 фахівців підрозділів вищих навчальних закладів з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та інноваційної діяльності з усієї країни. Нашу академію на семінарі представляла завідуюча кафедрою інформаційно-вимірювальних систем доктор технічних наук, доцент Гордієнко Тетяна Богданівна.

Прес-служба ОДАТРЯ

Наступний запис Виставка квітів в академії