Відвідування Одеського театру юного глядача ім. Ю.Олеші

Студентське життя, окрім навчання, цікаве й тим, що невпинно триває духовний розвиток кожної особистості. Адже коли, як не в цю прекрасну пору життя, людині дано пережити незабутні емоції, викликані під час перегляду театральної прем’єри. Тому студенти ОДАТРЯ не оминають нагоди долучитися до прекрасного.

У рамках культурно-естетичного виховання студенти та викладачі Академії відвідали виставу «Лісова пісня» в Одеському театрі юного глядача.

Відвідування Одеського театру юного глядача ім. Ю.Олеші Відвідування Одеського театру юного глядача ім. Ю.Олеші Відвідування Одеського театру юного глядача ім. Ю.Олеші

Зала театру була повністю заповнена, що є не дивним, адже створенню казкової атмосфери сприяли фантастичні декорації, важкий дим, гра світла і, звичайно ж, професійна гра акторів.

Студенти отримали незабутні враження, позитивні емоції від вистави, і з нетерпінням чекають наступної зустрічі з театральним мистецтвом.