Військово-спортивні багатоборства присвячені «Дню збройних сил України»

27 листопада 2019 року на базі Одеського коледжу транспортних технологій відбулися змагання з військово-спортивного багатоборства серед студентів 1-курсів закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації Одеської області присвячені «Дню Збройних сил України».

У змаганнях взяли участь 16 закладів вищої освіти. В програму змагань входили стрілянина, розбирання — складання зброї, спорядження магазина патронами, заряджання зброї.

Викладач коледжу ОДАТРЯ Пожарчук В.Т. та студенти Бурмака Віталій, Лисецький Владислав, Петрушечкін Вадим, Шуляковський Віктор, Вільковський  Дмитро прийняли участь у змаганнях та зайняли загальне 7 місце.

Бажаємо нашим викладачам – офіцерам запасу, студентам, які є учасниками бойових дій та хлопцям – майбутнім захисникам – козацької мужності,  дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили. Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!