На базі Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ (смт. Немішаєве, Київська обл.) відбувся педагогічний семінар «Інноваційна діяльність викладача – ознака сучасної освіти». Педагогічний семінар зібрав учасників з різних областей України, які с задоволенням ділились своїм досвідом.

У семінарі прийняли участь викладачі коледжу ОДАТРЯ Возна Т.М. та Пелимська В.П. Вони отримали цікаву і корисну систематизовану інформацію за інноваційними технологіями навчання. Досвід передових педагогів України буде застосовано в діяльності коледжу ОДАТРЯ.Викладачі коледжу прийняли участь у педагогічному семінарі «Інноваційна діяльність викладача – ознака сучасної освіти»

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Співробітництво в рамках програми Ерасмус+
Наступний запис В академії відбулася студентська конференція присвячена Всесвітньому дню захисту прав споживачів