Вітаємо Юлію Возикову з обранням головою студентської ради ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку»

25 березня відбулися таємні вибори голови студентської ради коледжу. За результатами підрахунку голосів, новим головою студентської ради нашого коледжу стала студентка 2-го курсу Возикова Юлія.

Кожен студент мав можливість висловити довіру тому чи іншому кандидату і саме від нього залежало майбутнє студентського самоврядування коледжу. Вибори відбувалися в таємному порядку в телеграм каналі і результати стали відомі після офіційного результату, затвердженого протоколом Студентської виборчої комісії.

Крепак Дар’я, голова Студентської виборчої комісії, повідомила про участь у виборах голови студентської ради 2-ох кандидатів: Івченко Катерини (3 курс) та Возикової Юлії (2 курс).

Тож вітаємо Возикову Юлію з перемогою у виборах. Бажаємо їй творчої наснаги та плідної роботи у системі студентського самоврядування.

Ми впевнені, що її досвід роботи, професіоналізм, наполегливість, сумлінність та відданість допоможуть їй у подальшій роботі та житті!