Вітаємо молодь з Днем студента!

Шановні наші студенти!

Ректорат академії, профспілкова організація та студентське самоврядування щиро вітає вас зі святом – Днем студента!

Майбутнє нашої країни належить молодим, сповненим життєвої енергії, активним і дієвим. Ваші успіхи та здобутки в навчанні, спорті, громадській діяльності, активна життєва позиція сприяють соціально-економічному розвитку та духовному збагаченню нашої держави. Творчо мислити, прагнути пізнавати нові горизонти, висувати перед собою досяжну мету і домагатися свого – таким повинно бути кредо сучасного українського студента.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку, миру, щастя, міцного здоров’я, славних і добрих справ та перемог!

Також, до  побажань приєднується студентська рада коледжу ОДАТРЯ.

У Міжнародний день студента бажаємо всім студентам насолоджуватися кожним днем. Нехай викладачі будуть поблажливими, сесії – легкими, стипендія – підвищеною, вечірки – запам'ятовуються, друзі — веселяться разом з вами!

Бажаємо всім, щоб будь-які знання вам давалися з легкістю, щоб ваш шлях до своїх мрій та життєвих цілей стелився перед вами червоною доріжкою! Будьте щасливі і не втрачайте молодого завзяття протягом всього свого життя. Великих звершень і приголомшливих перемог вам в майбутньому! Нехай весь багаж знань і досвіду, який ви здобудете в стінах нашої Альма-матер за студентські роки, стане запорукою вашого добробуту.

Також хочеться привітати дорогих наших викладачів, тому що це і ваше свято, ви всі колись були студентами.

Бажаємо усім студентам та викладачам, здоров'я, успіхів, творчого натхнення у навчанні та житті! Здійснення усіх мрій! Нехай завжди залишиться з вами радість чудових студентських років!

Голова студентської ради коледжу

Аліна Скакун