ВІТАННЯ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ МЕТРОЛОГІЇ!

20 травня вченими-метрологами, що працюють в галузі точних вимірювань, традиційно святкується Всесвітній день метрології.
Це професійне свято і фахівців нашої академії, яка протягом 75–ти років займається підготовкою спеціалістів та стоїть на сторожі єдності вимірювань, гармонізації стандартів і якості продукції.

Стандартизація, метрологія та сертифікація, як складові системи технічного регулювання, – надійна основа для захисту прав споживачів і стабільного розвитку держави. Саме від нашого з Вами вкладу в розвиток галузі великою мірою залежать темпи впровадження нових технологій у промисловості, розроблення і виробництво нових, якісних видів продукції.

Сподіваємось, що отримані нами в академії знання будуть надійною запорукою належного рівня якості та безпеки життя наших співвітчизників.

Сердечно вітаємо колектив викладачів та студентів академії з професійним святом – Всесвітнім днем метрології. Щиро бажаємо мирного неба, міцного здоров`я, щастя та добробуту, творчого натхнення, утвердження високих стандартів життя та нових здобутків на благо українського народу.

Виконавчий орган студентського самоуправління ОДАТРЯ