ВІТАННЯ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

24 грудня 2015 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості пройшов захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

24 грудня 2015 року о 12:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.113.01 відбувся успішний захист дисертації за спеціальністю 05.01.02–стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення Габер Антоніни Анатоліївни на тему «Удосконалення науково-методологічних засад забезпечення якості вищої освіти та післядипломної освіти в сфері метрології», науковий керівник – к. т. н., с. н. с, доцент, завідувач кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Одеської державної академії технічного регулювання та якості Гордієнко Тетяна Богданівна.

Адміністрація академії щиро вітає Габер Антоніну Анатоліївну з успішним захистом дисертації та бажає подальших успіхів в науковій діяльності.

Попередній запис ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ АКАДЕМІЇ З ЮРИСТОМ Одеської обласної колегії адвокатів
Наступний запис УКРАЇНСЬКО-ХОРВАТСЬКА СПІВПРАЦЯ