Вітаємо молодь ОДАТРЯ з Днем студента!

vitayemo-molod-odatrya-z-dnem-studenta

Шановні наші студенти! Ректорат академії та профспілкова організація щиро вітає вас зі святом – Днем студента!

Майбутнє нашої країни належить молодим, сповненим життєвої енергії, активним і дієвим. Ваші успіхи та здобутки в навчанні, спорті, громадській діяльності, активна життєва позиція сприяють соціально-економічному розвитку та духовному збагаченню нашої держави. Творчо мислити, прагнути пізнавати нові горизонти, висувати перед собою досяжну мету і домагатися свого – таким повинно бути кредо сучасного українського студента.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку, миру, щастя, міцного здоров’я, багато славних і добрих справ в ім’я єдиної процвітаючої України.

15 листопада у приміщенні Одеського будинку вчених відбулося урочисте привітання та нагородження представників профспілкового студентського активу вишів міста та області з нагоди Дня студента.

Серед нагороджених студенти нашої академії: Пєнова Анастасія, Рожков Тимур та Дякун Ярослав, яких привітали, нагородили почесними грамотами голова Одеського обкому Профспілки працівників освіти і науки Н.Дубовик та заступник голови І.Щедров.

Після урочистої частини, студентських профспілкових активістів чекала концертно-розважальна програма та вишуканий фуршет у залі графського маєтку.

vitayemo-molod-odatrya-z-dnem-studenta2

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Всеукраїнський радіодиктант національної єдності
Наступний запис Відбулося чергове засідання бізнес клубу