Вітаємо студентів академії з призначенням іменних стипендій Президента України та Верховної Ради України

Вітаємо студентів Одеської державної академії технічного регулювання та якості з призначенням:

академічної стипендії Президента України студентці ІВЧЕНКО Анастасії Олександрівні – група 302 мс

та

іменної стипендії Верховної Ради України студентці КІМАКОВСЬКІЙ Єлизаветі Олегівні – група 301 мі.

Довідка:

Стипендії призначено згідно Указу Президента України від 09.06.1994 № 290 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні» та Постанови Верховної Ради України від 05.06.1996 № 226/96-ВР «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів».

Вітаємо стипендіатів, бажаємо нових досягнень на освітній та науковій нивах!

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис В академії обрано керівництво органів студентського самоврядування
Наступний запис Всеукраїнський радіодиктант національної єдності