Візит до університету міста Лодзь, Польща

5 грудня завідувач кафедри АСК Казакова Надія Феліксівна і доцент цієї ж кафедри Фразе-Фразенко Олексій Олексійович здійснили візит до університету міста Лодзь, Польща.

В рамках візиту була проведена зустріч з деканом факультету Фізики і прикладної математики Павлом Маслянкою за участю професора Петра Мільчарського.

Були обговорені напрямки співпраці між навчальними закладами, такі як укладання двосторонньої угоди, обмін студентами і викладачами, наукова співпраця.

Також, в рамках поїздки, представники кафедри автоматизованих систем та кібербезпеки взяли участь у роботі XIII Міжнародної конференції студентів, докторантів та молодих науковців «Engineer of XXI Century», яка проходила в Університеті у Белсько-Бялій 7 грудня 2018 року.

Попередній запис Студенти ОДАТРЯ вибороли нагороди у Міжнародній конференції в Польщі