Візит Першого секретаря Посольства Туркменістану до академії

25 лютого 2016 року в Одеській державній академії технічного регулювання та якості відбулася зустріч Першого секретаря Посольства Туркменістану в Україні Сердара Бердиєва з туркменськими студентами, які навчаються в академії.

Сердар Бердиєв довів до студентів інформацію про деякі зміни в системі освіти Туркменістану, особливості законодавства, пов'язані з перебуванням за кордоном та її перетином. Велику увагу він приділив питанням активності студентів як в навчанні, так і в суспільному і культурному житті ВНЗ, навів приклади гідні наслідування. Пояснив студентам, що всі їхні досягнення будуть враховані при поверненні на Батьківщину, а головне для них — це повернутися справжніми фахівцями, які зараз дуже потрібні Туркменістану і готує їх Одеська академія технічного регулювання та якості.

Попередній запис Звернення студента — учасника АТО до міністра освіти і науки
Наступний запис Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня