Візит викладачів Університету Північ за програмою Ерасмус+

В Одеській державній академії технічного регулювання та якості з 4 по 17 травня 2018 року в рамках проекту Ерасмус+ No. 2016-2-HR01-KA107-034767, виконували програму академічної мобільності старші викладачі Університету Північ (Республіка Хорватія) Олексій Аніскін та Желько Кос. За час візиту вони неодноразово зустрічались з ректором академії Леонідом Коломійцем, проректорами та викладачами кафедр, презентували Університет Північ професорсько-викладацькому складу та студентам академії, ділились досвідом з організації мобільності викладачів та студентів. Також, вони більш детально вивчили історію ОДАТРЯ, про яку, в музеї академії їм розповів заступник директора з виховної роботи коледжу ОДАТРЯ Берди Бердиєв. Олексій Аніскін та Желько Кос, ознайомились з організацією освітнього процесу в академії, лабораторіями ОДАТРЯ, науковими дослідженнями, які виконуються на кафедрі метрології та метрологічного забезпечення, провели роботу з підготовки спільних публікацій.

Роздрукувати
Попередній запис Студент академії – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»
Наступний запис Співробітники Одеської Державної академії технічного регулювання та якості проходять підготовку до проведення кваліфікаційних іспитів з іноземної мови