Від якості освіти до якості життя!

Восьма Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Технічне регулювання, метрологія та якість: виклики сучасності»

18-19 травня в Одеській державній академії технічного регулювання та якості пройшла восьма Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів “Технічне регулювання, метрологія та якість: виклики сучасності”

У роботі конференції взяли участь 115 молодих учених і студентів з чотирнадцяти вищих навчальних закладів та наукових організацій України. На пленарному засіданні, яке відбулося 18 травня з доповідями виступили аспірант ОДАТРЯ Йолдашов Бахадур, викладач-асистент та молодий учений ОДАТРЯ Мірошніченко Олексій та представники підприємств ДП «Одесастандартметрологія» Бондаренко Григорій і «Медиком-Латрок-Одеса» Пенязенко Володимир. Всі доповіді викликали великий інтерес у присутніх, але найбільшу зацікавленість представила доповідь Бондаренко Григорія та Пенязенко Володимира «Розробка розподіленої системи контролю та обліку пацієнтів для медичних закладів» оскільки питання медицини та охорони здоров’я завжди є актуальними

Подальша робота конференції продовжилась у п’яти секціях, де було представлено 80 доповідей. На конференції висвітлювались питання з сучасних проблем розвитку системи технічного регулювання, менеджменту якості та оцінки відповідності, метрології та метрологічного забезпечення якості продукції та послуг, інформаційно-вимірювальних систем, перспектив впровадження та застосування сучасних технологій до засобів вимірювальної техніки. Також на конференції розглядались питання впливу загально-технічних та гуманітарних дисциплін на якість підготовки студентів ВНЗ технічного профілю.

Версія для друку
Попередній запис Студентська конференція «Всесвітній день метрології»
Наступний запис Ще одна перемога студентів Одеської державної академії технічного регулювання та якості у Всеукраїнській студентській олімпіаді

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: