Від якості освіти до якості життя!

Впровадження автономності українських закладів вищої освіти (опитування)

Впровадження автономності українських закладів вищої освіти (опитування)

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії». Дослідження проводитиметься у травні-червні 2019 року на умовах повної анонімності.

Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді.

При цьому інформуємо, що участь в опитуванні є добровільною.

Посилання щодо опитування респондентів за допомогою електронної форми: науково-педагогічних працівників за адресою – https://bit.ly/2PfQfNC; студентів за адресою – https://bit.ly/2ZnMryq

Версія для друку
Попередній запис Урочистий концерт з нагоди 75 річниці з Дня визволення Одеси та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Наступний запис Тетяна Шевченко – срібна призерка ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: