Всеукраїнський тиждень правового виховання в коледжі ОДАТРЯ

10 грудня 2019 року в межах проведення Всеукраїнського тижня правового виховання в коледжі ОДАТРЯ відбувся виховний захід на тему: «Торгівля людьми в сучасному світі».

Метою даного заходу було  підвищення рівня поінформованості та усвідомлення студентами гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорення причин, форм та ознак цього явища, висвітлення  небезпечних наслідків та шляхів потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, ознайомлення  з національними та міжнародними документами щодо даної теми.

Профілактичний виховний захід зацікавив студентів своєю інформативністю та наочністю, а також реальними прикладами із життя.

Викладач правознавства коледжу ОДАТРЯ Лещенко С.П. разом зі студентами коледжу підготували доповіді та презентації. В заході також прийняли участь курсанти ОДУВС на чолі з доцентом кафедри криміналістики та психології майором поліції Проценко О.О.

В рамках заходу студенти намалювали плакати під девізом «Ні торгівлі людьми».