Від якості освіти до якості життя!

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада 2016 року студенти академії та коледжу написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності  — це унікальна подія, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада. Акція була започаткована ще у 2000 році з метою з’ясувати, наскільки добре громадяни країни знають рідну мову, а ще — продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.

Захід розпочався об 11-й годині зі вступного слова викладача української мови Оксани Баркар та начальника відділу виховної роботи Ольги Большакової. А, власне, об 11.30 прозвучав текст диктанту. Диктував його доцент Київського університету імені Б.Грінченка Олександр Авраменко.

Диктант об’єднав навколо українського слова студентів, викладачів та адміністрацію Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

Радіодиктант змусив наші серця завмирати в унісон на кожному розділовому знакові, бо ключовим девізом акції стало — не перевіряємо грамотність, а єднаємося навколо мови!

 

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Вітаємо студентів академії з призначенням іменних стипендій Президента України та Верховної Ради України
Наступний запис Вітаємо молодь ОДАТРЯ з Днем студента!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: