Вибори голови виконавчого органу студентського самоврядування ОДАТРЯ

24 жовтня відбулися таємні вибори голови виконавчого органу студентського самоврядування ОДАТРЯ. За результатами підрахунків голосів, головою студентського самоврядування нашої академії стала студентка 3-го курсу Дмитрієва Анастасія.

Вибори голови виконавчого органу студентського самоврядування ОДАТРЯ

Ткаченко Анна, голова Студентської виборчої комісії, на дебатах кандидатів повідомила про участь у виборах голови ВОСС 2-ох кандидатів: Чумак Анастасії (217ел) та Дмитрієвої Анастасії (305мс).

Кожен студент мав можливість висловити довіру тому чи іншому кандидату і саме від нього залежало майбутнє студентського самоврядування академії. Вибори відбувалися в таємному порядку і результати стали відомі після офіційного результату, затвердженого протоколом Студентської виборчої комісії.

Тож вітаємо Дмитрієву Анастасію з перемогою у виборах. Бажаємо їй творчої наснаги та плідної роботи у системі студентського самоврядування.

Ми впевнені, що її досвід, професіоналізм, наполегливість, сумлінність та відданість справі допоможуть у подальшій роботі та житті!