Виховні заходи з питань цивільного захисту

Відповідно до листів Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації від 16.01.2021 №44/01/52-01-01, від 27.01.2021 № 115/01/52-01-01  з метою підвищення рівня поінформованості здобувачів освіти, їхніх батьків та працівників  про небезпеку та масштаби екстремізму і терористичної загрози, формування нетерпимості до проявів тероризму, 4 лютого 2021р в Фаховому коледжі вимірювань було проведено виховні кураторські години на тему мінування об'єктів освіти і терористичної загрози.

Виховні години відвідали заступник директора коледжу з виховної роботи, провідний спеціаліст з питань цивільного захисту та психолог. З метою вдосконалення та посилення захисту безпеки, життя та здоров’я учасників освітнього процесу, вони провели роз’яснювальні бесіди, на яких навчали студентів психологічній готовності до позаштатних ситуацій та прийняття вірних  дій на випадок терористичної загрози.

Виховні заходи  з питань цивільного захисту Виховні заходи  з питань цивільного захисту Виховні заходи  з питань цивільного захисту Виховні заходи  з питань цивільного захисту