Від якості освіти до якості життя!

Випуск магістрів ОДАТРЯ — 2019

28 грудня 2019 року,  напередодні новорічних свят, в стінах Одеської державної академії технічного регулювання та якості вдруге відбувся урочистий новорічний випуск магістрів. Для випускників цей день дуже важливий і хвилюючий. Свято відбулось в новорічній тематиці: ялинка, новорічна музика, Снігурочка з Дідом Морозом!

Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019 Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019 Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019 Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019 Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019 Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019 Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019 Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019 Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019 Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019 Випуск магістрів ОДАТРЯ - 2019

На святкування зібралися самі винуватці заходу, викладачі та родичі, які протягом усього навчання допомагали, підтримували їх у навчанні та житті.

З вітальним словом виступив ректор ОДАТРЯ Коломієць Л.В. та вручив грамоти випускникам за відмінні успіхи в навчанні, привітав випускників з тим, що черговий крок у своєму житті вони пройшли успішно, отримали дипломи магістрів. Леонід Володимирович сподівається, що випускники матимуть змогу проявити себе на професійній ниві, постійно примножуватимуть власні знання та уміння.

Пролунали теплі вітальні слова від куратора Шевельової І.О, яка побажала випускникам щасливої долі, висловила надію, що у них залишаться теплі спогади про роки навчання.

Дуже проникливі і щирі слова пролунали від випускників. Вони поділилися своїми враженнями від навчання, подякували керівництву академії, професорсько-викладацькому складу, колективу академії за можливість здобувати знання в одному з кращих навчальних закладів Одеси.

Вітаємо дипломованих магістрів-2019 і віримо в те, що випускники пам’ятатимуть рідну академію! Успіхів їм, щасливої життєвої дороги, Божого й батьківського благословення! 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: