Від якості освіти до якості життя!

Випуск студентів 2019

3 липня 2019 року відбулося урочисте святкування з приводу Випуску-2019 в Одеській державній академії технічного регулювання та якості.

Випускний – це свято радості і свято розставання, яке таїть у собі захоплення від професійного зростання, становлення вчорашнього студента  і, водночас, смуток за роками юності, студентською дружбою та навчанням.

З вітаннями звернувся до випускників ректор академії Коломієць Леонід Володимирович, побажав їм подальшого професійного зростання та вручив випускникам почесні грамоти за відмінні успіхи в навчанні, за активну участь в житті академії.  

З привітаннями також виступили директор коледжу Радулова Ірина Костянтинівна та голова профспілкової організації Гальчинська Людмила Миколаївна. Вони нагородили студентів коледжу грамотами за відмінне навчання, переможців та активних учасників наукових конкурсів, активістів культурно-просвітницьких заходів, спортивних змагань.

Випускників прийшли привітати батьки, викладачі та гості.

Продовжила свято концертна програма, яка викликала справжню бурю емоцій, адже окрім випускників увагу в ній було приділено і батькам, і кураторам, які вітали своїх випускників.

Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019Випуск студентів 2019

Загалом випускний в академії пройшов у атмосфері чуйності, радісного хвилювання та легкого смутку через прощання із академією, яка стала для випускників другим домом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: